| BlakeLively a întrebat:

Vreau sa le adresez o intrebare celor care s-au specializat sau lucreaza in urmatoarele domenii:

1. Medic nutritionist
2.Dermatologie
3.Medic veterinar
4.Medic dentist
5.Sociolog/Asistent social
6.Domeniul Turismului
7.Limbi straine (traducator)

Cam ce salariu aveti si cum stati cu situatia financiara? (stiu ca e o intrebare cam stupida, dar vreau sa stiu la ce sa ma astept daca dau la una din facultati.) Va rog sa-mi spuneti si in ce domeniu;

1 răspuns:
| ANDREIx1996 a răspuns:

Eu sunt traducator de limbi straine (engleza) si castig 1.000 de euro pe luna. Si este foarte usor deci merita sa te angajezi