| AndaAna a întrebat:

Am cumpărat o masina de spalat rufe Electrolux EWT1262IDW, verticala, 6 kg, 1200 rpm, clasa A++.
Care este cel mai scurt program de spălare? Toate durează peste o oră?

Nu are și program de 30 de minute?

3 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Programul de sintetice e de obicei standard pentru programul scurt de spalare. Iar daca vrei sa micsorezi si mai mult durata, foloseste butoanele "+" si "-"

| AndaAna explică (pentru Lostlyric):

Mulțumesc dar nu are butoanele acestea de "+" și "-".
Aveți acest tip de masina? Va multumesc.

| Bratasanu_Georgian_1990 a răspuns:

Buna seara, se poate scurta programul. Exista un buton mai in stanga Quick, care inseamna scurt. Cel mai bine cititi manualul, acolo veti gasi toate detaliile. Pt.alte i formatii legate de frigidere/masini de spalat puteti accesa:
www.reparatii-universale.ro