Întrebare recomandată | Riot181 a întrebat:

Am niste tricouri negre si vreau sa le bag la spalat...dar probleme e ca nu stiu ce sa fac sa nu se decoloreze. Ceva idei?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Depinde de calitatea materialului. Daca ele sunt din material prost, se decoloreaza oricum le-ai spala. Eu zic sa le speli la mana ca sa eviti sa intre culoarea in alte haine, in caz ca se decoloreaza.

Răspuns utilizator avertizat
| Riot181 explică:

E 100% bumbac. toate tricourile

| Eduardi a răspuns:

Tu joci League of Legends? De curiozitate.

| Riot181 explică (pentru Eduardi):

Nu. nici nu imi plac jocurile de genu asta. de ce intrebi? happy

| InocentSoul a răspuns:

Depinde din ce material sunt... daca sunt din bumbac nu se decoloreaza...