| MusuroiD a întrebat:

Am o centrala Ariston si nu porneste! Cand dau drumul la apa calda, nu porneste si se aprinde un beculet cu un horn( casuta )! Ce pot face? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sa chemi un specialist s-o repare. Singur nu ai voie sa umbli la ea si nci nu te-ai pricepe. Specialistul este cel ce face verificarea la doi ani o data. Cauta ultima verificare si suna-l!

| cyupaku a răspuns:

Este posibil ca vrabiile sa-si fi facut cuib in burlanul de evacuare de afara, am patit si eu asa ceva