| lilskies a întrebat:

Am o problema cu hidroforul, sper ca asta ii sectiunea corecta pentru intreabarea mea.
Deci cand ma spal pe maini porneste hidroforul si cand inchid apa hidroforul ar trebui sa se opreasca dar nu se opreste, merge intr-una, de ce nu se opreste? Are 2, 5 bari presiunea c

9 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Nu, cand e plin se opreste. Ai un manual de utilizare la el?

| viavo a răspuns:

Poti sa scrii modelul pe google urmat de pdf "model pdf" si gasesti manualul pe net.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine cauta un servis reparatii hidrofoare si chemi acasa specialistul plătesti deplasarea daca zice el ca costă sau costul deplasării intră in pretul reparatiei, nu umbla tu deoarece este foarte periculos daca nu sti este risc de explozie.

| lilskies explică (pentru CristiDinBucuresti):

Risc de explozie ce se poate întâmpla?
Ca gen ținuți apsat pe cv de la hidrofor si face ca toți dracii arată de parcă e pe cale să explodeze

| Digikey a răspuns:

Este posibil sa traga aer.

Răspuns utilizator avertizat