| Bondgirl_7645 a întrebat:

Am vopsit nu demult masina si cand am ajuns acasa cu ea, a sarit pe capota cainele, deci a realizat un model,, frumos" pe vopseaua proaspat aplicata. Zgarieturile sunt superficiale. Ce produs as putea folosi pentru a remedia situatie, avand in vedere ca sambata trebuie sa plec din tara?

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

Fix It Pro Corector zgarieturi vopsea Auto e foarte bun, il foloseste si tatăl meu pentru zgarieturi pentru. masina.
are si un pret bun :40.00 Lei
Uite-l : http://www.produseteleshopping.ro/? subcats=Y&type=extended&status=A&pshort=Y&pfull=Y&pname=Y&pkeywords=Y&search_performed=Y&cid=173&cu=&dispatch=products.search&x=0&y=0

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vopseaua daca era inca lichida si nu se uscase complet se vedea toata mizeria cainelui pe capota din pacate ar trebui sa vopsesti din nou capota ca sa arate bine pentru ca produsele sunt bune la sgarieturi mici nu la dita mai pata ce ai pe ea.

| Homye18 a răspuns:

Daca vopseaua nu era complet uscata atunci e un pic nasol. Totusi ce service iti da masina fara ca vopseaua sa fie complet uscata. In fine incearca sa o duci la un polish daca zgarieturile sunt superficiale.

| sAlexandru a răspuns:

Polish. Intinde bine vopseaua.