| andrei8888p a întrebat:

Are cineva acest aparat de sudură Invertor pentru sudura Campion CPH-350, MMA 350A? Mă interesează să cumpăr unul dar nu știu cat de bun este, adică să nu se strice în 2 zile, mulțumesc

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Intra si tu pe internet, pe Youtube, pune aparatul asta, model si vezi ce zic aia, or fi video cum lucreaza, ce spune cei care au folosit, asa poti sa afli ceva detalii legat de aparatul respectiv.

Cauti mai multe video, mai multe comentarii, de la oameni care au asa ceva si au folosit.
Vezu si pe la magazine, unele magazine au si ele comentarii lasate de cei care au cumparat, cauta sigur gasesti informatii.

Ca veni vorba de aparate de sudura, am vazut pe Facebook, adica pe Facebook era postarea la aparate de astea de sudura, dar de prin china, dar oricine poate cumpara, era un aparat de asta sudau aia fara masca.

Nu ma pricep, nici timp nu am avut sa caut sa vad despre ce este vorba, dar sudau aia sin in apa, in orice conditii, pe mine ce m-a facut curios sa ma uit la video ala, ca am vazut ca nu foloseau masca, nici ochelari.
Suda la un mom dat si o femeie. Spun asta ca idee, nu ma pricep la sudura, ma refer sa sudez, sau ma ma fi informat ceva mai detaliat, pentru ca nu folosesc aparate de sudura, dar am zis asa ca idee.

Bine acu nu trebuie sa te iei dupa orice video postat mai ales de chinezi laughing dar macar e bun sa faci o informare. Daca gasesc video ala de care spun, o sa revin si iti pun link-ul sa vezi si tu despre ce este vorba.