Întrebare recomandată | evildarks a întrebat:

Buna TPU....as vrea sa cumpar si eu un aparat de sudura

TELWIN TECHNOLOGY 216HD - Invertor sudura TELWIN m-ar interesa si pe mine sa stiu cat de bun este in special persoanele care au lucrat cu el! Funa + Vot!

3 răspunsuri:
| CasaSiDesign a răspuns:

Eu am un aparat Telwin Force 165, model mai ieftin ca 216HD si-ti pot spune ca merge super bine. Am sudat si inox cu el, am facut in toamna asta 2 butoate de inox si a mers impecabil. Merge si pe generator de 4kw. Din toate marcile Telwin este are cel mai bun raport pret-calitate-fiabilitate.

| Bradeanu_Robert_1992 a răspuns:

Este foarte bun! Ti-l recomand cu caldura din propria experienta! Fundita?

| evildarks explică (pentru Bradeanu_Robert_1992):

Ai lucrat cu asa ceva? m-ar interesa mai multe detalii