| Prumarius a întrebat:

Sunt interesat de achiziția unui aparat de sudura tip invertor, ma interesează sa sudeze și cupru, aluminiu, ce brand recomandati? mulțumesc

Răspuns Câştigător
| newaccountbye a răspuns:

Pentru sudarea aluminiului și a cuprului, îți recomand să alegi un aparat de sudură tip invertor de la un brand de încredere, cum ar fi Lincoln Electric sau Miller Electric. Aceste branduri sunt cunoscute pentru calitatea și durabilitatea produselor lor. Asigură-te că alegi un aparat de sudură cu o putere suficientă pentru a suda aluminiu și cupru. De asemenea, verifică specificațiile produsului pentru a vedea dacă acesta este compatibil cu electrozii de sudură pe care dorești să îi folosești.