| Zamosteanu_Adrian_1990 a întrebat:

Are cineva incalzire in pardoseala prin cabluri incalzitoare?! Ma intereseaza si pe mine parerea cuiva care montat asa ceva! Multumesc anticipat pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cat ajunge pe luna asta depinde de foarte multe lucruri... NIMENI nu poate spune exact cat te va ajunge pe tine! Dar cu aproximatie, da, cred ca un 500 lei ti-ar ajunge, dar cum am mai zis depinde extraordinar de mult cum e locuinta, din ce e facut, cum e facut etc

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu stiu cum se pune termostatul dar restul e floare la ureche... pui alea jos si urci cu cablul unde vrei sa fie alimentarea, de restul se va ocupa un electrician care stie sa puna si termostatul. Dar sa stii ca are un consum mare, nu stiu daca merita!
Atat de la mine, poate iti mai da si altii vreo parere, idee etc. Bafta!

| Zamosteanu_Adrian_1990 explică (pentru lpavel):

Din ce am calculat eu dupa spusele producatorilor ar ajunge in jur de 450 lei pe luna de iarna sa incalzesc 65 mp2 deci nu cred ca e asa de mult, cel mai bine e sa aud parerea cuiva care are montat asa ceva

| lpavel a răspuns (pentru Zamosteanu_Adrian_1990):

Cat ajunge pe luna asta depinde de foarte multe lucruri... NIMENI nu poate spune exact cat te va ajunge pe tine! Dar cu aproximatie, da, cred ca un 500 lei ti-ar ajunge, dar cum am mai zis depinde extraordinar de mult cum e locuinta, din ce e facut, cum e facut etc

| bucurestiamenajari a răspuns:

Buna ziua,

Puteti gasi informatii si preturi pentru incalzirea prin pardoseala aici : http://www.design-total.ro/preturi/