Întrebare recomandată | totuldesprenaturasiaventura a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ati folosit vopseaua isonem care reduce zgomotele? Am un caine care latra noaptea si as vrea sa stiu daca aceasta vopsea reduce zgomotele? Trebuie folosita si la exterior si la interior? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SoHappy a răspuns:

Problema o reprezintă câinele.
Încearcă să îi acorzi atenție în timpul zilei, joaca-te cu el ca să își consume energia. Dacă e in lanț, vopsește interiorul, exteriorul, acopecorișul si podeaua

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pune-i botnita cainelui, peste noapte!
Se va dezvata de latratul de prisos. big grin

| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa vopsesti cainele?

| Sonia822 a răspuns:

Poti sa-i izolezi zona in care sta cu burete special (ca la radio) sau sa-ti iei o usa care reduce zgomotul de minimum 40 db, dar e scumpa. Mai bine iei niste dopuri, sau calmante, pentru ca se pare ca stai prost cu nervii laughing

| Manu223 a răspuns:

Poti sa ii pui pe fiecare perete cate o bucata potrivita de burete care izoleaza fonic