| PringAloe a întrebat:

Ati observat ce mult s-au scumpit peletii? Care ceredeti ca este motivul?
Ca o mica paranteza asa, anul trecut pe timp de iarna erau undeva la 20lei sacul, acum sunt la 30lei.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Copacii consuma energie electrica, gaz si benzina mai scumpa. big grin

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Motivul - noua ordine mondiala, in toate tarile din planeta s-a scumpit tot, altfel trebuia sa fie diferenta spre bine daca se dorea ca muncitorul de rand sa o duca bine in viata, interesul e sa perfectioneze sclavia cat mai bine.

| Wr3nch a răspuns (pentru mgtow):

Lol noua ordine mondiala... E doar faptul ca aia care produc peletii poate au cheltuieli mai mari si vor profit mai mult asa ca ajusteaza pretul ca orice producator.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este ceva ce nu s-a scumpit fata de anul trecut in materie de energie?

| sierra1 a răspuns:

Totul se scumpește (mă mir că doar cu 50% in cazul tău)

| Brizbriz a răspuns:

Totul s-a scumpit, moment in care e cerere mult mai mare pentru cea mai ieftina solutie, iar producatorii nu fac fata, asa ca, daca iti convine sa platesti mai scump, bine, daca nu... bye bye

| Strwberrs a răspuns:

Totul s-a scumpit

Răspuns utilizator avertizat
| relustefan a răspuns:

Cred ca încălzirea globală?