| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cum sa repar un dulap cu pantofi?

S-a rupt plasticul de la tiumburus care tine suportul, si nu stiu cum sa il repar, dati-mi voi niste sugestii.

2 răspunsuri:
| adryang78 a răspuns:

Ar fi bună o fotografie, sunt multe tipuri de pantofare.

| ArchangelElohim a răspuns:

Poti repara folosind poxilina, are 2 culori, le amesteci si se intareste ca betonul. plus ca poti sa le modelezi cum vrei. parintii mei tot se chinuie de vreo 6 ani la o usa, tot o slefuieste si tot nu se inchide, eu in cateva minute am facut-o sa se inchida, simplu: am facut o cavitate mica unde vine clantaul, si am adaugat un pic de poxilina apoi am apasat pe maner ca se imprime clantaul, si dupa cateva ore s-a intarit si merge unsa. succes