| anonim_4396 a întrebat:

Bai oameni buni, se gasesc de cumparat acele colturi din plastic care asambleaza o plasa de tantari din aluminiu? Se pot inlocui? Mi-a scapat plasa de la etaj si fiind de aluminiu n-au patit nimic, doar colturile fiind de plastic s-au spart... Sau daca cumpar vreo alta plasa online, vine negaurita si fara balamale/manere?

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

La dedeman se gaseste ceea ce vrei tu! eu am cumparat de acolo toate ansamblele separat ca se le montez eu asa cum am vrut!
succes.

1 răspuns:
regis
| regis a răspuns:

Si la brico sunt elemente separate. Si orice firma de termopane poate aduce.