| Drinceanu a întrebat:

Buna am si eu niste intrebarii. vreau veau sa imi cumpar un convector de la o femeie dar aceea femeie nu mai are actele la el,ce credeti mil vor monta cei de la e.o.n chiar daca nu mai are actele la el,si care sunt etapele pentru a mil a monta si cat costa totul( am deja montat un focar dar mai trebuie unul pentru convector, si apartamentul meu are 2 camere tip vagon)cat credeti ca ma va costa manopera, proiectul si cat timp dureaza totul pana al monteza, si unde trebuie sa umblu(la e.o.n.)?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intereseaza-te de la un inspector de la I.S.C.I.R. deoarece din cate cunosc eu ei sunt cei care autorizeaza punerea in functiune, sau adreseaza-te celor care se ocupa cu proiectul necesar si indispensabil de montare a tevilor de gaze si a arzatoarelor. Daca are o vechime de peste 10 ani te sfatuiesc sa nu arunci banii fiindca exista riscul ca sa nu primesti autorizatia de functionare mai ales ca nu ai certificatul de garantie.

| Drinceanu explică:

Dar ce credeti poate sa ma ajunga montarea lui in lur dd

| Drinceanu explică:

Ce credeti poate sa ma ajung montarea convectorului in jur de 15 milioane?