| mazgalici24 a întrebat:

cat costa un sistem fotovoltaic care sa alimenteze continuu sau pe timp de zi, un radiator de 500w pentru incalzirea unei camere?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Hei, de unde ati luat preturile astea? Nu ma pricep, dar mi se par infime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panourile fotovoltaice se fac in functie de consumul estimat. Curentul este inmagazinat in acumulatori si de acolo pleaca catre consumator. Eu zic sa consulti un specialist

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Intre 500 si 800 lei!

| rodrigoalexandru a răspuns:

Salut! daca il iei din China Town, te duce la 800 lei

| mazgalici24 explică (pentru rodrigoalexandru):

Rodrigo, da-mi si mie un link unde pot gasi asa chinezarie ieftina

| rodrigoalexandru a răspuns:

Mazgalici, nu stiu nici un link..eu am fost personal si am luat!