| Alexandra_Alx_1992 a întrebat:

Buna,caut chirie in Tg Mures,anul acesta am intrat l umf,pretul sa fie ok, nu exagerat..sa fim 3 pers intr-un apartament, m-am lasat pe ultimul moment cu chiria... poate santeti careva care a-ti gasit chirie si mai aveti nevoie de o fata.astept propuneri

1 răspuns:
| adinaTPU a răspuns:

Daca sunteti 3 puteti inchiria un apartament, uite un exemplu: http://www.gimo.ro/oferte-apartamente_inchiriere-jud-Mures-c9-1 Gasesti si alte oferte. Eu asa mi-am gasit garsoniera de inchiriat acum cateva luni. Bafta!