| anonimbuc21 a întrebat:

Bună. Detin niste camere de supraveghere la casa si am cabluri ce intra in camere si dvr doar de 15 metri. Vreau sa cumpar de cablu de 30 m cu aceleasi intrari video si alimentare si culoarea e la fel. Se potriveste orice sau difera in functie de ceva? Sau ar trebui sa meargă?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt la fel, nu am observat sa existe decat un model, la cele de tip analog.

| Wr3nch a răspuns:

Sef, suna vanzatorul de unde ai camerele si el te poate lamuri ce e compatibil si ce nu, ce cabluri sa cumperi, etc. E pacat sa dai bani degeaba.

| Brizbriz a răspuns:

NU
exclus sa dublezi lungimea pe curent continuu, 99% ca nu o sa mearga