| anonim_4396 a întrebat:

La cat ar ajunge costurile unei garsoniere in Cluj? Doresc sa inchiriez una cat de ieftina. Ma refer la costul de chirie si utilitati.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ceva decent de la minim 250 euro in sus

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma refeream si la utilitati nu numai la costul chiriei. Cica in unele blocuri ajunge si la cateva sute de lei numai gazul(iarna).

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, depinde de bloc, daca e racordat in totalitate la regia de incalzire, daca e izolat, daca vrei sa stai in cald. Da, intretinerea te poate duce la cateva sute de lei.