| nony35 a întrebat:

Buna,o camera de supraveghere poate filma prin geam-vreau sa o pun pe tocul ferestrei? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Da, poate. Depinde și de calitatea ei, totuși. Și atenție la poziționare, să nu fie în "contra-lumină".

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce nu ar putea, sticla e transparent, doar sa nu bata soarele direct

| sierra1 a răspuns:

Merge fără probleme DAR o pui degeaba dacă n-o montează o firmă autorizată!

| Simpatic a răspuns:

Normal ca poate sa filmeaze prin geam, vorbim de un geam transparent aici