| Kostzy a întrebat:

Buna seara.Am o mica intrebare. Vreau sa ma mut in Bucuresti cu chirie.Am deja acolo un job stabil si un venit de aproximativ de 1200 ron.Am gasit deja un anunt pe olx intr- un camin privat.Chiria este 400 ron pe luna cu utilitatile incluse.Insa am o mica retinere,m-as putea descurca cu chiria,cu banii, cu colegii de camera.Astept pareri?

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Banii ti-ar ajunge, cu colegii nimeni nu stie inca, dar asa se inavata, incercand.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca 1-2 luni si vezi cum te acomodezi!
Daca nu-ti place, pleci!

| Alexandru0007 a răspuns:

Hmm. te descurci. cam greu dar e ok. ai putea sa iti mai iei un job part time, in functie de programul tau.
legat de colegi, habar nu am. depinde de ei. in general, au aceleasi nevoi ca si tine deci de ce nu v-ati intelege? bafta!