| joy a întrebat:

Mama mi-a promis ca-mi cumpara o garsoniera cand implinesc 18 ani (adica in iulie). Locuiesc in Bucuresti, in ce zona ar fi de preferat sa fie? Eu momentan locuiesc in sectorul 3...

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Eu stau in sectorul 1(Bd.Ion Mihalache-zona domenii), e o zona foarte frumoasa si linistita. ti-l recomandbig grin Si sectorul 3 e bun, e central, e o zona scumpa, dar ceva mai populata si mai agitata.

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mutate in sectorul 6.Acolo sta si matusa mea si este un sector tare linistit.big grin Acum este alegerea tawinking

mira
| mira a răspuns:

Cumpara o garsoniera aproape de parinti ca sa te poata ajuta si in continuare. Durerea despartirii va fi mai mica de ambele parti. Mira

| JustMeFlory a răspuns:

Sectorul 6! drumul taberei este un cartier foarte linistit, ai piata aproape, supermarketul albinuta...etc etchappy

| cristi a răspuns:

Eu stau in sectorul 4, este o zona rezonabila, dupa cum ti-au spus si altii sectorul 3 este f bunwinking

| ka2 a răspuns:

Sectorul 3 e perfect... eu tot acolo stau. acum depinde de zona, dar e ok, e cel mai frumos sector

| mariusres a răspuns:

Sectorul 3 e fain, dar daca vrei o zona cu adevarat buna si iti permiti eu iti recomand baneasa si, in general, sectorul 1. E singurul sector din oras care nu arata a mahala si care aduce cat de cat a oras occidental.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anna, si eu sunt din sector 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ferentari e cel mai potrivit loc pentru tine.

| romichete a răspuns:

Iti recomand zona zetari.