| amo7 a întrebat:

Bună seara,
Îmi renovez apartamentul însă nu am unde arunca molozul și alte lucruri de mobilier pe care nu le mai doresc. Aveți idee cât m-ar costa o mașină care să vină să-l ia?

4 răspunsuri:
| Dintrebare a răspuns:

Nu stiu care sunt regulile in orasul tau, dar la mine trebuie sa platesti daca vrei sa duci gunoi la groapa de gunoi. Deci pe langa masina, mai trebuie sa dai si acolo o taxa. In schimb aici exista niste containare mari unde lumea arunca mobila, iarba si alte chestii voluminoase. Vezi, poate sunt si la tine in oras si scapi repede si ieftin.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

100 150 lei maxim

| BursucDinCluj a răspuns:

Aprox 100 de lei dar conteaza si orasul unde stai. Funda te roog?

| onmarket2011 a răspuns:

Daca vrei o firma autorizata pentru transport moloz https://www.123transportmoloz.ro pret promotional la 10 lei sacul.