| DumitruBond a întrebat:

Sunt in cautarea unui aparat spalare cu presiune pentru spalat masina, covoarelor si betonul de prin curte buget 500 ron. Mentionez ca nu am mai avut pana acum si daca se poate pentru cei cunoscatori sa imi ofere cateva sfaturi de ce trebuie sa tin cond can aleg un aparat?

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

La 500 declei uti iei un Bosch sau un Makita pentru utilizări casnice. Nu cred ca ai nevoie de recenzii pentru aceste branduri.

| DumitruBond explică (pentru regis):

Buna seara! Un prieten mi-a recomandat acest model https://2get.ro/product/5194 Aș dori să mai am câteva opinii despre acest model pentru a lua o decizie finală! Ce părere aveti?

| regis a răspuns (pentru DumitruBond):

Părerea mea este cea exprimata mai sus.
Modelul recomandat de prieten este unul pe care nu il cunosc, nu l-am mai vazut si nici macar nu am mai auzit de el, nu pot avea o parere, nici macar gresita.

| DumitruBond explică (pentru regis):

Va multumesc de ajutor

Răspuns utilizator avertizat