| xosago8925 a întrebat:

Buna! Spune-mi unde poți face un proiect de terasă în acest stil și unde mai poți comanda produsul
https://ro.moderninterior.info/......onable-279

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru cei care lucreaza in domeniu nu este problema.
Ai nevoie de meseriasi care lucreaza cu profile metalice si sticla.
Schita o poti face tu sau oricine stie sa deseneze.
Proiectul detaliat (daca este nevoie) il poate face un inginer mecanic, dar meseriasii cu experienta in domeniu se descurca si fara proiect.
Cauta firme /meseriasi care au realizat asemenea structuri si vorbeste cu ei.

Cel mai bine; unde vezi structura asemanatoare, bati la usa si intrebi cine a facut-o.winking

| xosago8925 explică:

Designul este foarte complex