| Mădă0611 a întrebat:

Stiti vreun site de incredere de pe care as putea comanda arbusti si seminte de flori? De pe care ati comandat, sa nu ma trezesc cu altceva decat ce vreau. Multu! ^_^

12 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Http://www.hit.ro/lib/uploads/image/an_2009/luna_02/zi_02/marijuana.jpg
Interesant mod de a spune ca vrei sa cumperi iarba.

| Mădă0611 explică (pentru PersonajFictiv):

Catina ma intereseaza de fapt.

| Mădă0611 explică (pentru PersonajFictiv):

Apropo, doar mucosii fumeaza "iarba", sau viseaza sa fumeze, chiar se lauda ca fumeaza, desi ciuciu. E doar pentru smecherie. Vezi pe cineva cu o frunza de tabac pe caciula sau masina? Neee, nu-i smecherie. Deci data viitoare da-ti foc si scuteste-ma de prostiile degeneratiiilor trecute, prezente sau viitoare. Multu! not worthy

| PersonajFictiv a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu fumez iarba,am aceeasi scarba pe care o ai tu pentru cei ce fumeaza ca li se pare ca arata altfel, ca sunt priviti altfel, sunt doar oameni slabi si ipocriti.
Dar cei ce o fumeaza pentru a se relaxa, bravo lor, deci nu doar mucosii, sunt rapperi care fumeaza iarba si scot melodii pe care nu ai tu capacitatea sa le intelegi.

Sa imi dau foc pentru ca esti tu pe stop si ai luat acum foc cand mi-ai citit un post simplu, prin care nu te-am atacat? thinking

| Mădă0611 explică (pentru PersonajFictiv):

Numai tampitele fac figuri cand sunt "pe stop". Ciclul menstrual faceorganismul unei femei sa produca anumiti hormoni, care, logic, ii schimba starea, dar acel ciclu dureaza 30 de zile, asa ca alea fara creier "iau foc" cand sunt la menstruatie, ca na, atata pot. Eu n-am luat foc, doar nu (mai) am rabdare cu unii. Auzi ca scot rapp-erii melodii pe care nu am capacitatea sa le inteleg. Pe drogatii aia sa ii duca mintea? laughing Aceeasi placa, aceleasi behaieli, aceeasi ura, aceleasi injuraturi, aceeasi incultura mascata, si aceiasi copilasi prea usor de fraierit, fanii.

| Raul1q1 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Fumezi iarba doar ca sa te relaxezi. Nu crezd ca dai 50 de lei pe saptamana doar ca sa pari smecher

| Mădă0611 explică (pentru Raul1q1):

Eeeee, pentru smecherie 50 de lei e nimic. Unii dau sute de euro pe un ceas, pe care doar il poarta, ca pentru ora au telefon, tot smecher.

| Raul1q1 a răspuns (pentru Mădă0611):

Un gram de iarba costa aprox. 50 de lei (depinde de la vanzator la vanzator). Chiar crezi ca cineva ar da atatia bani pentru o gramada te jointuri si si-ar asuma dosar penal doar ca sa fie smecher?

| Mădă0611 explică (pentru Raul1q1):

Da. Nu pentru smecherie umbla unii cu tot felul de cutite smechere la ei, si cu obiecte dubioase? Cu astea risca mai mult decat dosar penal.

| Raul1q1 a răspuns (pentru Mădă0611):

Eu umblu cu rozeta de box la mine tot timpul cand ies din casa pentru autoaparare nu ca sa ma dau smecher. Nu cred ca se plimba unu pe strada purtand rozeta si strigand "Care vrea sa ia bataie?"

| sweetys a răspuns:

Incearca sa cauti persoane care vand catina si sa le intrebi de unde cumpara arbustii. Eu aveam un nr al unei persoane care are si pepiniera ( sau cum se zice atunci cand plantezi pomi pentru a.i vinde) si stiu ca este aprobata si ii vindea cu acte cu tot, dar pana in ianuarie nu am cum sa te ajut cu un numar sau mail. Cauta pe Facebook si sigur te ajuta.

| Mădă0611 explică (pentru sweetys):

Daca as sti persoane, as cere de la ele. La cu cat drag lucrez, fac ditamai copacul dintr-o crenguta. ^_^