| anonimnr1 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare pentru iubitori de animale : am o cprita a doua fatare, iar acum imi are 8 zile pana trebuie sa fete dar azi dimineata am vazut ca avea un lichid gelatinos ca si un muc pe la coada(...) asta ce inseamna ca fata curand ? si mai ceva ...nu are uger ,doar putin cand ar trebui sa isi lase ?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba, mai lasa capra aia sa-si traiasca viata! Bietul animal nici nu poate manca normal, fiindca o apuca sughitatul de cate ori o pomenesti pe site laughing