| Daniel16tm a întrebat:

am si eu nevoie de o idee de la voi,mi-am pus instalatia la geam,si credeti ca ar mai merge pe langa instalatie, eu as zice ca mai merge si niste vata sau ceva ornamente, voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Ai mai putea pune niste fulgi din hartie confectionati chiar de tine (gasesti foarte multe modele simple pe net). Spor la lucru!

| 3xfemeie a răspuns:

Crengute de brad cu sau fara alte ornamente, dupa dorinta ta. happy

| ChrissD a răspuns:

Niste fulgisori din plastic

| TomaSorinel1974 a răspuns:

Ai putea a mai pune fulgi de zapada

| macs3k a răspuns:

Forme facute cu spraiul, o Craciunita sau ce mai imi place mie foarte mult cum arata e modelul acela de beculete in forma de lumanari asezate ca si niste scari sau nu stiu cum sa iti explic...