| Domino2018 a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu un manual de utilizare pentru acest model de masina de spalat (Indesit WG 630 TX) s, sau cel putin programele de spalare happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

O alta varianta.
Modelul 630 nu cred ca este departe de 633 de aici: https://ro.scribd.com/doc/149922867/Manual-Masina-Spalat-Indesit-WG-835-TX
Te inregistrezi pe site-ul de mi sus si descarci fisierul in limba romana.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Am gasit-o aici dar este in rusa: http://manualbase.ru/files/indesit-wg-630-tx-instruction-online.html
Descarci fiesierul pdf pe un stick si te duci cu el la un translator. :)
Sau te imprietensti cu cineva din republica moldova si iti va traduce documentul. Nu trebuie sa il traduca pe tot, ci numai partile importante. Sunt si pe aici useri din moldova. Deschide o noua intrebare, pui link-ul care ti l-am dat eu in ea si intrebi daca cineva este din republica moldova care te poate ajuta cu traducerea.

| Domino2018 explică (pentru pufipo):

Din pacate nu gaseste acest model de indesit, am cautat si eu acolo, oricum multumesc pentru raspuns