| Geica_Nicoll_1988 a întrebat:

aprobleme cu o centrala ariston uno 24 mffi, de ceva timp, cand deschid acum vine la inceput fierbinte dupa care intra in avarie si se incalzeste si turul si returul, la fel face si pe calorifere, am schimbat valva motorizata, a mers doar la un dus dupa care iar a inceput ca mai inainte,

Răspuns Câştigător
| DeeBv a răspuns:

Eu zic să îi faci o verificare.
Cheamă pe cineva sa vadă ce are.
Și a mea făcea la fel și două fire nu erau conectate bine la centrală.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrucat nu ai spus si localitatea din care esti iti recomand asta:http://www.servicecentraletermice.com/

| Roman_Florinel_1956 a răspuns:

Schimba centrala

| Geica_Nicoll_1988 explică:

Va multumesc pentru sfat, a venit un instalator care a inlocuit cateva piese de pe placa electronica si a facut o curatare chimica, m-a costat 400 ron