| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile incerc sa caut o firma pentru a face o oglinda pe comanda, doresc la ea si rama din lemn. Dar majoritatea imi spun ca nu se ocupa de tamplarie. Si pot sa mi faca doar oglinda. Imi puteti recomanda o firma care sa imi indeplineasca cerintele?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| cristi202 a răspuns:

Nu iti trebuie firma neaparat. Un meserias tamplar poate rezolva problema. Si, in functie de model, as putea sa te ajut sa-ti fac rama eu, caci am acasa si scule de tamplarie, insa nu am tot ce are un tamplar. Daca vrei, te pot ajuta! Iar daca nu eu, vecinul meu de peste drum e tamplar, dar atunci te va costa, caci un meserias intotdeauna cere bani. Eu nu cer, pentru ca, aici, am fost ajutat foarte mult de cei de pe TPU cand am dat de necaz.