| BogdanRoxanaDove a întrebat:

TPU

Vreau sa inteleg de unde sunt traversele de cale ferata. Stie cineva de unde pot cumpara aceste traverse pentru a le folosi in gradina (peisagistica).

Multumesc frumos,

Răspuns Câştigător
| Bogdn10 a răspuns:

Buna ziua,

Cauta wooden railway sleepers si vei gasi tot ce vrei sa afli - in limba engleza exista foarte multe articole despre traverse.

Cred ca poti cumpara direct de la o firma producatoare, daca ai un buget ok, si vrei sa le folosesti pe cele pe care ei nu le vand. (traversele care au un mic defect).

Ai link aici:
https://pamirco.com

Iti urez cat mai multa creativitate.
O zi usoara.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La firmele de intretinere ale caiilor ferate.