| Costy96 a întrebat:

Cam de cati bani as avea nevoie pentru a construiesc o casa cu etaj?

Răspuns Câştigător
| ScAtlasGroupSrl a răspuns:

Buna Ziua, depinde din ce vrei sa o construiesti cel mai avantajos si ieftin ie din structura din lemn placata cu OSB sau lambriu, depinde de citi mp iti doresti.Firma Sc Atlas Group Srl executa case, cabane, vile din lemn masiv pe structura tip pa- nou (sandwich)-grinda 5cm-14cm placate cu OSB sau Lambriu pe exterior, sau tip grinda pereti exteriori numai din grinda 7 cm- 14, pereti interiori 7 cm- 14 cm, sau pereti exteriori 14cm-12cm,lemnul este prelucrat si uscat la solicitarea clientului. Preturile incep de la 80 Euro mp la rosu, fara (finisaj, fundatie). Asiguram transport. Rog seriozitate.Va multumim.
Tel:0740819165, 0744990948.

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Depinde de zona in care cumperi terenul. Fara sa includem terenul cam minim 25 de mii...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Depinde de amprenta casei, cate camere vrei, terase, bai, cum vrei acoperisul, nu este asa usor

| ArySwetty a răspuns:

Daca vrei sa fie o casa mai luxoasa in jur de 20 de milliarde daca nu vrei sa fie chiar asa super luxoasa in jur 4-5 miliarde

| andreei025 a răspuns:

Eu am facut doar temelia si fundatia si a costat 7000 euro.cred ca ajunge cu usurinta la 30000