| gabita12 a întrebat:

Ce ar trebui sa faci pentru administrarea unui catel intr-un apartament Si cum ai putea convinge pe cineva sa il adopte pentru mine?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Pentru a ține un catel în casă absolut nimic.Îl iei și gata.Numai că implică responsabilitate și aplocarea unui timp anume zilnic ca să îl plimbi să te joci cu el, etc.Și eu am o cațelușă(lăsată amanet de mama care o plecat dincolo la muncă) și tot în apartament o țin.Am noroc că dihania blănoasă îi cuminte și nu îi pretențioasă. Succes

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai ca sa convingi o persoana sa-ti accepte catelul trebuie in primul rand sa iubeasca animalele si sa accepte sa-si imparta cu el tot spatiul in care traieste si sa-i acorde timp de toate happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca caine virtual.

| Almássy a răspuns:

Sa il convingi ca e necesar!

| Irena97 a răspuns:

Cine il va adopta sa va atasa el de el si nu va fi niciodata catelul tau in cazul asta, oricat de des ai veni pe la el. Mai gandeste-te.

| Lykan a răspuns:

Trebuie sa incer sa il dresezi sau ii cumperi niste nisip pana mai creste iar pe persoane le convigi usor cu ajutorul fetelor rlor dragute succes