| iHerTz a întrebat:

Ce nume sa-i pun la cainele meu ( Golden Ritriver ), cu conditia sa nu fie nume de ex : Matei, Alex, Claudiu si asa mai departe, funda.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ion? Gheorghe? happy
Jofi. Urian. Peps. Hachiko. Buck. Smoky. Benji. Astia toti au fost ciini celebri. Poti gasi povestea fiecaruia pe Google cautind "ciini celebri". Poate unul ti se va parea interesant.

| JackR a răspuns:

Am un prieten care are o pereche de retrieveri, pe care ii cheama Tuica si Coniac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diicot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Max, Rex, Bernard, Rufus.Am şi eu un Golden Ritriver de un an şi îl cheamă Flocea.

| Illuminati2016 a răspuns:

Zed...,funda?

| Temüügin a răspuns:

Max.

| Kryeno a răspuns:

'Athos', 'Champ'.

| anamatey a răspuns:

Jimbo

| ionutz2240 a răspuns:

Rex, X, Ruffus, Baxter

| Elevenn1111 a răspuns:

Baxter, Darwin, Figo, Hector