| PaulaRo a întrebat:

Ce site-uri folositi pentru a gasi chirie in Bucuresti?

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici sunt câteva mii - de incercat folosind filtre
https://www.olx.ro/......bucuresti/

| PaulaRo explică (pentru sierra1):

Cele mai multe sunt false. I-am testat pe astia toata saptamana trecuta crying(

| PaulaRo explică (pentru sierra1):

Celele mai multe sunt false sad

| sierra1 a răspuns (pentru PaulaRo):

De ce s-ar obosi (și-ar pierde timpul) cineva să dea un anunț fals?

| PaulaRo explică (pentru sierra1):

Ai fi surprinsa. Iti spune ca-i metroul al 20 de metri si el e la 3 kilometri. Zice decomandat si intri in tren!

| sierra1 a răspuns (pentru PaulaRo):

Te pui odată de dimineață pe treabă si suni până "inroșesti" telefonul și găsești ce cauți

| PersonajFictiv a răspuns:

Nu stiu, dar imi place numele tau.
Fugi si pup-o pe mami.

| PaulaRo explică:

Pe asta l-a folosit cineva: https://new.flatfy.ro/? Ma intereseaza anunturi direct de la proprietari nu prin agentii sad