| bernet a întrebat:

Cum as putea sa opresc Functiile ceasului de la cuptor la un Aragaz Electrolux, EKK64502OX?

Multumesc.

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vei gasi informatii in manualul de utilizare : http://manualedeutilizare.com/......kk64502ox/

| bernet explică (pentru alessia5158):

Am citit de mai multe our si nu inteleg unde scrie despre oprirea ceasului. Poti sa ma ajuti sa aflu unde scrie?

| alessia5158 a răspuns (pentru bernet):

Daca nu scrie in manulalul din link trebuie sa fi primit un manual la cumpararea cuptorului.

| bernet explică (pentru alessia5158):

Am primit manualul cu informati si instructiuni de folosire cand am cumparat profusul dar nu scrie cum Se opreste ceasul de la cuptor. Deci...

| K0sti a răspuns:

Pai da, ca aia le-au facut de prosti...