| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa scot urmele lasate de folia de aluminiu pe geam?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vara viitoare sa folosesti folie fumurie/argintie, cum se folosesc si la masini.
Costa 10-12 lei un sul de 5mx50cm, si le poti lasa linistita pe geam, permanent, ca se vede prin ele.
Am montat folie din aia la jumatate din vecinii de la bloc, care au geamurile la soare. Dispare efectul de sera imediat, si mai si vezi afara big grin

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu cu spirt ori solutie de geamuri le sterg si nu au mai ramas pete, si eu in fiecare vara pun folie in geam...
O zi buna si frumoasa sa aihappy

| LoRdSaN a răspuns:

Ea o revizsta si stropeste-o cu parfum sunt sigur ca va merge