| ZiziKam a întrebat:

Cum să curăț o canapea de blana de animale? Am un cățel și încerc să îl învăț să nu se mai urce pe canapea, dar deocamdată fără rezultat. Cățelul se tăvălește pe canapea când nu suntem acasă și șezutul e plin de blană. Îmi puteți recomanda o metodă să pot scăpa de blana de pe canapea? Aspiratul nu a fost de mare folos, pentru că blana a intrat mult în canapea.

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Depinde ce material ai pe canapea, inchide-l in baie când nu ești acasa

| ZiziKam explică (pentru Alverto):

Multumesc foarte mult pentru ajutorul tau.

| Alverto a răspuns (pentru ZiziKam):

Bro dar cam târziu ai văzut răspunsul laughing