| matrix100 a întrebat:

Doresc sa cumpar o usa metalica pentru apartamant de bloc si m-ar interesa un dispozitiv mai special care sa faca urmatorul lucru; daca usa este INCHISA dar NU INCUIATA sa emita un semnal sonor. Dipozitivul ar putea emite semnal sonor si daca usa este DESCHISA. Nu ma intereseaza genul de usii care se incuie automat cand se inchid. Exista asa ceva sau ceva asemanator care sa ma ajute? Multumesc anticipat oamenilor buni

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Vezi aici daca e ceea ce cauti:
http://www.deltamag.ro/......1x-2692706

| matrix100 explică (pentru horia2012):

Mii de multumuri.

| horia2012 a răspuns (pentru matrix100):

Cu placere.

5 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Tu chiar ai vrea sa auzi un sunet enervant aproape non stop?

| matrix100 explică (pentru Wehrmacht):

Sunetul s-ar auzi doar daca usa nu este incuiata ca sa prevenim teroristii happy

| Wehrmacht a răspuns (pentru matrix100):

Si tu ai mereu usa aia incuiata?

PS: se rezolva cu niste termit.