| Anonimul12377 a întrebat:

E ok de mancat soriciul cu par? nu știu cum naiba numa dupa ce l am smuls am vazut ca inca mai are peri. pot sa scap de el sau e ok si sa l mananc cu par?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca macelarul n-a ars bine parul de pe porc, atunci trebuie sa faci asta in locul lui.
Pui soricul la flacara aragazului si arzi parul, dupa care cureti bine cu o lama de cutit si-l poti manca.
Pofta buna!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Suna scârbos de mâncat...

| J0B0MAT a răspuns:

Decât ăla cumpărat nu are păr, cel luat de la oameni mai are, mai ales dacă nu îl pârlești bine.Nu are nimic.

| gabicoo a răspuns:

Eu zic să-l mănânci cu tot cu porc.

| ReddY25 a răspuns (pentru gabicoo):

Gândește-te că un vecin a mâncat carne de oaie undeva pe la Paști până l-a luat salvarea laughing

| ReddY25 a răspuns:

Nu sună igienic

| carevaescu a răspuns:

Nu vei păți nimic, dar probabil pentru experiență optimă ar fi bine să îl înlături. Folosește un cuțit ascuțit