| dtte a întrebat:

Fetelor, care este cel mai bun detergent/balsam de rufe in opinia voastra? Eu nu mai stiu ce sa folosesc, hainele au un miros frumos doar pana le iau de pe sarma si apoi, puf, dispare! Oare de ce?

21 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cocolino are un miros placut, inmoaie rufele si pot fi calcate usor!

| NimeniAlta a răspuns:

Lenorul sau Cocolino...sa stii ca cel din urma are un parfum foarte tarehee hee persista

| Deea a răspuns:

Lenor cu siguranta.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Lenor! Am folosit si Cocolino, insa nu se compara cu Lenor.

| Mina a răspuns:

Eu folosesc Lenor si ramane parfumul in rufe. Mai ales Lenor Parfumelle, care e putin mai scump, dar vei fi multumita.

| nicol20 a răspuns:

Ariel este cel mai bun detergent, iar Lenor cel mai bun balsam de rufe. Dispare deoarece nu sunt suficiente de bune.

| stefycrazygirl a răspuns:

Foloseste Ariel sau Dero Surf si pune si Lenor

| Biscotti a răspuns:

Lenor, Cocolino miros foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lenor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intru in amanunte de chimie dar este normal asa. Mirosul nu trebuie sa se pastreze. Nu cred ca vrea cineva sa iasa pe strada si sa mirosa a balsam de rufe ci a curat sau eventual a parfum, ceva. Asa ca nu cautati ceva " mai tare " ca nu are sens. Chiar ar fi ridicol sa mergeti pe strada si sa mirositi a " rufa uda "!

| 358ili a răspuns:

Lenorul nu imi place il urasc mi se face rau cand simt mie imi place Cocolino

| Negrea_Geanina_1984 a răspuns:

Iti recomand Coccolino, am avut ocazia sa testez gratuit cele 2 balsamuri Editie Speciala de CRaciun prin intermediul celor de la BUZZStore. Am avut Passion Flower &Red Fruits si Purple Orchid &Blueberries. Cel Purple mi-a placut cel mai mult, are un parfum fresh, cel de flori rosii este dulce.

Alte răspunsuri
| asminasmin a răspuns:

Va recomand sa incercati balsamurile de rufe Coccolino Sensation Christmas Edition, Passion Flower &Red Fruits si Coccolino Sensation Christmas Edition, Purple Orchid &Blueberries in editie de sarbatoare pentru ca rufele se calca mult mai usor, prospetimea mirosului ramane timp indelungat pe hainutele noastre iar hainutele sunt moi si catifelate la atingere. Eu le-am primit cadou in urma inscrierii in campania @BUZZStore si Coccolino. Daca vreti si voi sa participati pe viitor la astfel de campanii insctieti-va este gratuit si ai numai de castigat aici: http://buzzers.ro/invite/de0609696ec7fe6ce38aaef3b918989f In pachet am descoperit 2 sticle de Coccolino, un chit buzzer, un calendar si o crenguta de brad si un ursulet Coccolino.

Alte răspunsuri
| irina_1314 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cel mai bun balsam este cel de la sano, bidon de 2l alb si cu un bebe pe el. E extraordinar si persista mirosul si dupa ce se usuca hainele.

Alte răspunsuri
| Mănescu_Carmen_Elvira_1979 a răspuns:

Am folosit Balsam Silan care l-am primit de pe #BUZZSilan si pot spune ca isi pastreaza parfumul si prospetimea mult timp si nu costa nici mult.In plus mi-am pus intr-o sticluta cu pulverizator putin balsam si apa si cand scot plapuma si pernele afara la aerisit daua cateva pufuri de balsam si pot spune ca se improspateaza mirosul.

| Gabriela_Buga_1984 a răspuns:

Va recomand sa incercati balsamurile de rufe Coccolino Sensation Christmas Edition, Passion Flower &Red Fruits si Coccolino Sensation Christmas Edition, Purple Orchid &Blueberries.Veti simti rufele mai moi si vor mirosi minunat, a proaspat. Balsamul pentru tesaturi ajuta la prelungirea vietii imbracamintii si reduce electricitatea statica.Balsamul pentru rufe Coccolino este conceput special pentru a proteja tesatura de efectele negative ale spalarilor repetate.
In urma utilizarii acestui balsam pentru rufe hainele devin catifelate si placute la atingere.
Parfumul pe care il conferi rufelor si pielii tale iti poate influenta starea de spirit. Coccolino iti arata cum poti folosi puterea parfumurilor in viata ta de zi cu zi.

Alte răspunsuri
| S_Ana_1988 a răspuns:

Incearca Coccolino Passion Flower &Red Fruits... miroase bestial si ai sa vezi ca rezista, eu am fost foarte multumita de el