| anonim_4396 a întrebat:

Fratele meu mai mic s-a jucat in casa cu mingea de fotbal si a dat in pereti, mingea era curata noua dar cum sa julit de pereti a ramas niste pete negre pe pereti. Eu nu mai am vopsea de culoarea aia si am incercat sa le sterg cu o carpa uda dar a ramas petele asa ca cum fac sa se duca?

funda

Răspuns Câştigător
| DiamondShine a răspuns:

Vopeste tot peretele in culoare apropiata.cei de la policolor mi se pare ca fac vopsea pe comanda

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Poti incerca sa maschezi petele cu abtibilduri; se gasesc si mari cu motive florale si nu numai. Unele chiar inspirate am vazut la ikea.

| SasNetRomania a răspuns:

Nu are ce sa se duca cel mai probabil a sarit vopseaua iar tu ai dat cu carpa pe tencuiala sau vopeaua veche. iti recomand sa iei vopsea alba lavabila si un colorant asemanator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de sus sunt petele?

| vikisim333 a răspuns:

Pune un tablou acolo