| Anonim340 a întrebat:

Am împărțit camera cu fratele meu inca de cand eram mici, acum ne-am decis sa punem un zid in mijlocul camerei si fiecare cu camera lui. Faza e, ca nu am idei de camera mica. Nu e chiar atat de mica, e mai spre mijlocie.
Ați putea sa imi dați idei si sfaturi legate de camere de adolescenți (sunt fata)? Cel mai bine ar fi daca mi-ați da link! Mulțumesc si Funda! :*

6 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Ce sfaturi doreşti? Doreşti sfaturi despre amenajare, despre lucruri din acestea?
Mulţumesc şi aştept răspunsul tău.

| Anonim340 explică (pentru Neo12):

Da, normal ca de amenajare

| Neo12 a răspuns (pentru Anonim340):

Îţi recomand site-ul we heart it cu mare drag. Găseşti multe modele de camere amenajate şi sunt foarte diverse. Eu nu îţi pot spune exact ce să pui în cameră pentru că nu ştiu ce obiecte deţii.
http://weheartit.com/......ch/entries
Vezi ca mai găseşti şi altele.

| Anonim340 explică (pentru Neo12):

Mersi

| Neo12 a răspuns (pentru Anonim340):

Pentru puţin.
Eu am camera pline de poze, desene şi colaje cu mine, prietenii..de asemenea poţi adăuga nişte etajere, tablouri.

| Pilsu_Denisa_1995 a răspuns:

Poti cauta pe google chestii de genul DIY(Do It Yourself)winking sunt o grada de tutoriale foarte simple si utile(eu asa mi.am decorat camera) plus ca daca iti place muzica poti sa.ti umplii dulapul sau peretii cu postare sau desenele talewinking