| FunduletDeDinozaur a întrebat:

Hey! Ma gandesc sa imi pictez peretii din camera mea ( am si eu putin talent la desenat laughing ). Stiti cumva ce fel de pensule ar trebui sa folosesc si ce vopsea e cea mai buna? Vreau ca desenul sa iasa super daca nu perfect. Daca stiti cum ar fi bine sa incep, orice sfaturi sunt bune primite. E prima data cand pistez pe perete.

Funda :* bineinteles.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ia condeie de diferite marimi de la magazine care comercializeaza asa ceva.Tot acolo gasesti si culorile de pictat.Si picteaza un fundulet de dinozaur.