| Cheloo6574385u435896uj a întrebat:

As vrea si eu sa inchiriez o camera pentru 2 persoane in Bucuresti, pentru o 7 zile. Imi vine un prieten si am vrea sa petrecem timp impreuna, doar sa dormim acasa ca in rest suntem plecati, unde as putea gasi informatii? Hotel m-am uitat. si e cam scump. dau fundul cui imi da un link spre un anunt sau ceva ce-mi rezolva probleme!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Airbnb

| AFR81 a răspuns:

100-150 de ron pe noapte, cam astea sunt preturile. Chiar si eu, ca proprietar care inchiriez toata vara o garsoniera la mare, n-as da-o niciodata, chiar si in perioada asta, cu mai putin de 100 de lei pe noapte. Viata e scumpa in Bucuresti, mai ales ca vizitator. Daca n-ai mai fost pana acum, o sa-mi dai dreptate. Sfatul meu e sa mergeti la hotel City de exemplu, la care am stat eu cu cineva chiar saptamana trecuta. Dintre toate pe care le-am vazut (merg regulat in Bucuresti), asta ar fi cea mai buna varianta pret - calitate. Fiind vorba de doua persoane, pretul este de 110 ron pe noapte, ceea ce inseamna 385 de lei de persoana pentru 7 zile. Mai mult decat acceptabil, dupa parerea mea.

| Laura a răspuns (pentru AFR81):

Se găsesc variante şi mai ieftine cu condiţii la fel de decente.

| AFR81 a răspuns (pentru Laura):

Habar n-aveam de site-ul ala. O sa-mi fie si mie foarte util, pe viitor.