| Andreiuza22 a întrebat:

Hey tuturor!
Sunt plictisită (de obicei seara), as vrea niste idei ce sa fac (nu vreau idei de genu să număr oi sau alte din astea), preferabil un joc simplu in casă.

9 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Pai depinde cati ani ai, daca imi spui si cati ani ai atunci iti pot recomanda cate ceva. Daca nu vrei sa se afle varsta trimite mesaj

| Ghostrider332 a răspuns:

Fa o plimbare seara(cel putin eu ma simt bine cand o fac), daca esti obosita ziua apucate de...stiu ca o sa para ciudat dar creaza ceva(eu fac bombe fumigene sau ''flash bomb'', îi fac jucari tari fratiorului meu eu nu ma pictisec pentru ca viata e frumoasa in fiecare zi in fiecare zi poti descoperi si face ceva nou depinde doar de tine.
Succes!

| cristimihailov a răspuns:

Ce zici de o carte?

| m07constantine a răspuns:

Ce zici de iesitul din casa mai des, cum mai zicea cineva mai devreme?
Nu mai sta in casa! Iesi! Relationeaza! Interactioneaza!
Trece viata si treci pe langa oportunitati!
Incearca chestii noi! Iesi din zona de confort! Nu pare o idee buna, dar numai asa poti experimenta ceva nou!

| Andreiuza22 explică (pentru DjSannan):

Am aproape 12 ani

| Andreiuza22 explică (pentru cristimihailov):

Îmi place să citesc, dar de obicei seara nu-s obișnuită să citesc (mă cam doare capul să citesc seara).

| cristimihailov a răspuns (pentru Andreiuza22):

Un documentar pe Youtube s-au gasit niste prieteni si iesit pe afara?

| minrest a răspuns:

Citeste. Eu citesc beletristica, stiinte sociale si critica literara si nu ma plictisesc niciodata.