| Liviu_Drecin_1985 a întrebat:

Merg la neamuri la tara si acolo solul in fata casei miroase urat a urina cum pot elimina mirosul urat ce sa pun acolo pot sa pun lenor sau ce?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Obisnuieste-te cu viata "bio" de la tara si tot ce contine in pachet.
(si legumele "bio" sunt tratate cu balegar de animale, nu cu chimicale! ).

| Violleta2022 a răspuns:

Lenor se pune la rufe, nu in pamant, ca nu spala nimeni pamantul sau podeaua cu balsam de haine.
Acolo trebuie sa toarne ciment, pentru ca-i pus direct pe pamant si este probabil mucegai.

| relian a răspuns:

Daca au wc tocmai in fundu curtii, noaptea cand iese, nu se mai duce acolo, se pisa direct dim usa laughing cunozc oameni care fac asa ceva.

Deci nu te mai duce, daca or intreba de ce nu mai mergi, spune-le cas nu8 iti place sa stai in miros de pisat laughing mergi la tara la aer curat nu puturos miros de urina laughing

| johnnny123 a răspuns:

Neamurile tale trăiesc în secolul IX? Deși cred că și în secolul IX oamenii aveau mai mult bun-simț și mai multă minte decât să urineze în fața casei.

Soluția este să-și construiască o budă și să învețe să o folosească, nu să dai cu lenor.

| oglindasultanului a răspuns:

rolling on the floor Stiuu shhh cum sunt astia la tara, pamantu ala e wc din timpul noptii, deci evitata faza asta, si plantata niste iarba, plante, flori parfumate mai bine.

| RxTx a răspuns:

Beton ciment armat
Daca nici la tara nu mai miroase atunci unde sa se mai facă porcul Roșia bio eco cu gust de rosie

| goguPatent a răspuns:

Zi-le sa nu se mai pise in fata casei

| IonutP22 a răspuns:

Pai fa-le si lor wc in casa sa nu mai urineze in fata casei