| dicanio10 a întrebat:

TPU. stie sau are careva masina de spalat IBERNA LBI 2504 fie si defecta de vanzare.

2 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cam greu sa-ti raspunda cineva la un asemena anunturi p-aici.Incearca pe un site care se ocupa numai de casa si amenajari, daca nu gasesti iti recomand prin PM unul.Numai bine.happy

| Gabonne1982 a răspuns:

Sal,am eu una si cred ca este modelul pe care il cauti.A mea este nefunctionala, are rulmentii de la cuva sparti, in rest motorul si partea electrica functioneaza impecabil. Daca mai esti interesat, lasa-mi un ID de mess pe privat si ne intelegem.Iti dau ce vrei de la ea, ca oricum eu nu o mai repar.Mi-am luat deja alta. Eventual o sa-i fac niste poze ca sa-mi zici daca este modelul care il cauti