| Constantin_Andrei_1997_88Ws a întrebat:

Salut.
Acum construiesc o casa și vreau sa va întreb.
Aș putea sa tencuiesc înainte sa pun geamurile și ușile? Sau ma poate deranja

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Se poate tencui înainte fara probleme. Atunci când schimbi geamurile si ușile la o locuință veche, deja e tencuit... Posibil sa mai fie necesare mici reparații după, dar in rest, de ce nu?

| darrio2007 a răspuns:

Nu te deranjeaza cu nimic. Poti tencui si glafurile. Si functie de dimensiuni poti comanda geamurile si usile. Cu toleranta respectiva.